Про участь у тренінгу eTwinning Plus Practical Session

20 жовтня у Києві відбувся тренінг із серії eTwinning Plus Practical Session для досвідчених ітвіннерів. Участь у заході взяло близько 80 вчителів, серед яких вчителька німецької мови Забірник Юлія Анатоліївна. У якості спікерів виступили: Сергій Теплов та Валентина Веліченко (PSA Ukraine), амбасадори Олена Лук’янець (Київ) та Анастасія Ситнік (Дніпро), а також спеціально запрошена гостя Małgorzata Knap (NSS Poland).
Дуже цікавою була презентація керівника програми Теплова С.В.  «Индивидуальные особенности учеников и обучение в школе», в якій мова йдеться про ефективний розподіл учнів на групи за їх психологічними типами. В результаті такого розподілу учні можуть колективно вирішувати комплексні міждисциплінарні завдання та розвивати ключові компетенції.
Małgorzata Knap ознайомила вчителів із корисними додатками, які допомагають у створенні проектів eTwinning Plus. Багато з них були випробуваними під час тренінгу, ознайомитися з переліком програм можна за цим посиланням.
Велика подяка команді eTwinning Plus PSA в Україні за можливість професійного розвитку!