Про конкурс "Write About Your Wonderland"

Видавництво "Макміллан" оголосило міжнародний конкурс "Write About Your Wonderland", присвячений 150-річчю

виходу з друку "Аліси в Країні Чудес".

В конкурсі можуть приймати участь всі бажаючі школярі та студенти. Конкурс організовано для трьох вікових груп:

12 років та менше
13 - 17 років
18 років та старше
У кожній віковій категорії буде обрано 5 кращих авторів, одного з яких буде оголошено переможцем.
15 найкращих оповідань будуть надруковані видавництвом "Макміллан"у серії Macmillan Readers, переможці отримають чудові призи.

Конкурс триватиме з 5 березня 2015 року по 31 серпня 2015 року.
Деталі та умови конкурсу, інформацію щодо призів а також зареєструватися можна, перейшовши за даним лінком:

{C}www.macmillanreaders.com/wonderland-competition/