Конкурс "Вчитель року 2015/2016" (Класний керівник)

МАТЕРІАЛИ ДО КОНКУРСУ "ВЧИТЕЛЬ РОКУ 2015/2016"

АНКЕТА

Учасника 2-го( обласного) туру

Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

1. Філатова Наталія Олегівна
  2. 2.19 лютого 1963 року
  3. 3. Харків,61001,пров. Микитинський 27, кв.2; 0680695774; nata.filatova2014@yandex.ua

4.  Вища, географ, викладач географії

5.  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Харківської    міської ради Харківської області

6.  Стаж роботи: педагогічний  19 років;

класним керівником  12років

7.  Перша

8.  ----------

9.  ----------

10. Використання проектних технологій у позакласній роботі.

11. Проектна технологія, технологія колективного творчого виховання, тематичні виховні години, екскурсії, інсценовані постановки, квести.

12. «Організація виховної роботи» Ранок,2008,серія «Школа класного керівника» Основа,2007, «Краєзнавчі свята» Основа,2008, «Національно-патріотичне виховання» Харків,2014, періодичні видання: «Позакласний час», «Виховна робота в школі», «Розкажіть онуку», ресурси Інтернет.

13. Педагогічне кредо: « З вірою у серці до дітей».

14. Уже десятий рік я працюю вчителем географії у Харківській загальноосвітній школі №48. Кожного року, кожного дня, набуваючи певного досвіду, не перестаю вчитися. Час потребує вдосконалення, тому з радістю сприймаю нові знання, ідеї, інновації. Для мене професія вчителя – це можливість самореалізації,джерело задоволення і визнання. Кожен клас, в якому я була і є класним керівником, ставить переді мною  нові завдання,вирішення яких сприяє подальшому професійному зростанню і творчому розвитку.Я активно впроваджую в роботу інтерактивні та нетрадиційні методи роботи, завжди враховую вікові та індивідуальні особливості дітей. Володіння комп’ютерними технологіями на достатньому рівні дозволяє мені повною мірою застосовувати ІКТ як на уроках, так і при проведенні виховних заходів. Спираючись на проектні технології, значну роботу провожу по розвитку пізнавальної активності дітей. Використання інноваційних технологій сприяє розвитку креативного мислення, творчих здібностей та самостійності учнів.

Значне місце приділяю формуванню знань про спільну європейську спадщину, національно-патріотичному вихованню, екологічним проблемам різних рівнів.

15. Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів у періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням.

________2015

/ Н.О.Філатова/