День безпечного Інтернету

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету підгаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для підвищення обізнаності про проблеми та можливості в онлайновому світі, поділитися важливими повідомленнями, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористатися позитивним досвідом онлайн.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує до відзначення цього дня в онлайн просторі разом зі всім світом.